Obsluha recepce

  • Trutnov
  • HPP, Zkrácený úvazek, DPP
  • nástup 1. 11. 2024
  • Pro ZTP

Popis

Upřesňující informace:

  • hledáme novou posilu, která se nebojí práce na recepci s nástupem od 1. 11. 2024
  • hlavní klientela je založena na sportovních klubech a ZŠ.

Náplň práce:

  • zajištění chodu recepce společnosti a prvotní péče o návštěvy
  • komunikace se zákazníky
  • check-in a check-out hostů
  • správa rezervací, další administrativní práce

Požadujeme:

  • středoškolské vzdělání
  • příjemné vystupování
  • zájem učit se novým věcem (vyučení v oboru není podmínkou, vše tě rádi naučíme)
  • znalost AJ nebo NJ na komunikativní úrovni a to slovem i písmem
  • uživatelskou znalost práce na PC

Očekáváme:

  • příjemné vystupování a dobré komunikativní schopnosti
  • základní znalost AJ nebo NJ
  • spolehlivost, samostatnost, loajalita, pečlivost, flexibilitu a týmového ducha.
    Případné dotazy na lucie@etp.cz
    Tel. kontakt možný Po - Pá od 8.00 - 15.00 hodin

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení
  • Práce s PC - uživatelská znalost

Požadované jazyky

  • Angličtina (aktivní) — nebo němčina - slovem i písmem

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 25 000 Kč
Pracoviště: 350, 54362 Dolní Branná
Typ úvazku: HPP, Zkrácený úvazek, DPP
Vhodné pro: Absolventy, Osoby se zdravotním postižením
Kontaktní osoba: Lucie Peštová
E-mail: lucie@etp.cz
Telefon: 775356955
ID inzerátu: 823374

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.