Vedoucí výroby v potravinářství | velice nadstandardní mzda + auto

  • TOP zaměstnavatel
  • Olomouc

Naše výroba potřebuje nový impulz, a tak hledáme do týmu top manažera, který povede výrobu. Ideální kandidát jste, pokud máte praxi s vedením výroby (či její části) v potravinářství a umíte převzít zodpovědnost. Nabízíme velice nadprůměrný plat, bonusy, benefity a možnost vozu pro soukromé účely. Čekáme jen na váš životopis.

Popis pozice

  • Vedení výroby
  • Úzká spolupráce s vedoucími údržby, nákupu atd.
  • Vedení podřízených přes mistry
  • Reporting vedení

Požadavky

  • Praxe s vedením výroby v potravinářství
  • Zkušenosti s některým firemním informačním systémem (bonus)
  • Samostatnost, zodpovědnost, schopnost budovat tým

Nabízíme

  • Velice nadprůměrná mzda
  • Pravidelné bonusy
  • 25 dní dovolené
  • Příspěvek na stravování
  • Pružná pracovní doba
  • Notebook + telefon
  • Možnost firemního vozu

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Žůrková
E-mail: tereza.zurkova@manpower.cz
Telefon: +420 733 626 275