Project manager / Manažer projektu další divize (až 70 tisíc)

  • TOP zaměstnavatel
  • Litovel

Daří se nám, a proto pomalu rozjíždíme výstavbu nové výrobní haly. Hledáme proto pro tento projekt zkušeného kapitána – člověka, který už v minulosti byl součástí podobné akce. Máte zkušenost s rozšiřováním výroby? S transferem technologie a jednáním s dodavateli linek a strojů? Rádi využijeme vaše zkušenosti a dobře je zaplatíme. Pošlete nám životopis.

Popis pozice

  • Zastřešíte projekt výstavby nového provozu
  • Budete koordinovat spolupráci mezi námi a dodavateli
  • Váš denní chleba bude plánování strojového vybavení, dokumentace atd.

Požadavky

  • SŠ/VŠ ve strojírenství či technice
  • Znalost moderních výrobních technologií (automatizace/robotizace/PLC)
  • Organizační schopnosti a zodpovědnost

Nabízíme

  • Mzda až 70 tisíc
  • Bonusy ke mzdě
  • 5 týdnů dovolené
  • Flexibilní pracovní doba
  • Příspěvek na stravování
  • Příspěvek na dopravu (při delším dojezdu)
  • Příspěvky na další rozvoj a vzdělávání
  • Firemní vybavení – možnost vozu

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Žůrková
E-mail: tereza.zurkova@manpower.cz
Telefon: +420 733 626 275