SAP - Procesní specialista v Praze

  • TOP zaměstnavatel
  • Hlavní město Praha

Pro našeho klienta, pražskou firmu, která působí v oblasti zpracovatelského průmyslu, hledáme člověka, který rozšíří tým SAP a zároveň pomůže jako samostatný specialista s přechodem na SAP S/4 Hana.

ERP SAP R/3 nebude ve firmě v budoucnu dále podporován, a proto společnost předpokládá přechod na novou verzi systému. Společně s přechodem na SAP S/4 HANA musí dojít k revizi používaných modulů a k analýze stávajícího nastavení procesů tak, aby nasazení nové verze bylo co nejefektivnější a co nejvíce využívalo standardů nové verze.

Pro výše uvedenou oblast hledáme procesního specialistu pro oblast procesů speciálně zaměřených na využití standardů SAP.

Popis pozice

  • navrhování řešení pro zefektivnění obchodních a finančních pracovních postupů, zkrácení doby zpracování a zvýšení celkové efektivity pro zlepšení finanční výkonnosti organizace
  • identifikace a řešení slabých míst a oblasti pro zlepšení procesů s cílem optimalizovat jejich efektivitu
  • spolupráci s multifunkčními týmy, včetně obchodního, IT, právního oddělení, aby bylo zajištěno sladění procesů s širšími cíli organizace
  • vedení a řízení komplexní transformační aktivity, projekty, včetně plánování, realizace a sledování pokroku, monitorovat, vyhodnocovat a podávat zprávy o průběhu transformačních iniciativ řídícímu týmu
  • posuzování všech nových obchodních a finančních aktivity a navrhovat jejich začlenění do procesního nastavení SAP

Požadavky

  • znalost podpůrných procesů v obchodních korporacích, tak aby se po nasazení SAP S/4 HANA dokázal efektivně zapojit do dalších projektů /DMS, systemizace, procesní optimalizace apod./
  • VŠ vzdělání bakalářského nebo magisterského typu v oblasti business, management apod.
  • min. 5 let praxe v obdobných rolích nebo projektech
  • zkušenosti s ERP, SAP nebo podobnými systémy jsou nezbytné
  • prokazatelné zkušenosti s úspěšným řízením a implementací iniciativ transformace podniku
  • výborné analytické schopnosti a schopnost řešit problémy
  • plynulá znalost češtiny nebo slovenštiny je nezbytná

Nabízíme

  • 25 dnů dovolené, 3 dny osobního volna
  • stravenky 165 Kč/den
  • příspěvek na dovolenou
  • Cafeteria až 13 000 Kč/rok (volnočasové aktivity, dovolená, zdravotní péče a další)
  • příspěvek na penzijní nebo životní připojištění 2 000 Kč/měsíc
  • příspěvek 1 500 Kč/rok na pojištění odpovědnosti za škodu způsobenou zaměstnavateli
  • pracovní smlouvu na dobu neurčitou
  • mobilní telefon, notebook
  • flexibilní začátek/konec pracovní doby

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Jana Vlčková Diddenová
E-mail: jana.vlckova@manpower.cz
Telefon: +420602117669
ID inzerátu: 823493