Dělník v pekárenské výrobě - VÝROBA CHLEBA - PECÁK + NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK až 30 000,- Kč

  • Karviná
  • Zkrácený úvazek
  • nástup ihned

Popis

Upřesňující

informace7):
(požadavky,
náplň práce
apod.)

Náplň práce:
" volné místo dělník/ce v pekárenské výrobě - výroba chleba, pozice PECÁK (obsluha pece)
" odpolední a noční směny, práce o víkendu
" 12-ti hodinové směny
" praxe a zkušenosti v pekárně - výhodou
" zaučíme

Požadujeme:
" vyučení (preferujeme v oboru pekař, kuchař)
" zkušenosti v potravinářství, gastro provozu
" pracovní morálku
" spolehlivost a zodpovědnost
" výbornou manuální zručnost
" výbornou znalost českého jazyka
" zodpovědnost za vykonanou práci
" chuť pracovat, učit se novým věcem, výborné počty
" výborný zdravotní stav
" zdravotní průkaz pro práci s potravinami
" nabídka dlouhodobého zaměstnání, pouze pro vážné zájemce

Nabízíme:
" práci ve stabilní společnosti
" dlouhodobé zaměstnání na HPP (fixní a prémiová složka)
" 5. týden dovolené po zkušební době
" příplatek 50,- Kč/hod za noční směnu
" příplatek 8,- Kč/hod za odpolední směnu
" příplatek 35% za práci o víkendu
" příspěvek na penzijní připojištění po 6. odpracovaném měsíci
" příspěvek na stravování
" příspěvek na volnočasé aktivity
" firemní akce

˘ NÁBOROVÝ PŘÍSPĚVEK PO DOBU 1. ROKU AŽ 30 000,- Kč

Zaměstnanecké výhody8): Příspěvek na rekreaci zaměstnanců, penzijní připojištění, příspěvek na stravování, firemní akce

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední nebo střední odborné bez maturity a bez vyučení

Umístění pracovní pozice

SEMAG spol. s r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 32 000–42 000 Kč
Pracoviště: Lidická 886/43, 73601 Havířov
Typ úvazku: Zkrácený úvazek
Kontaktní osoba: Ing. Renáta Piprová
E-mail: prace@semag.cz
ID inzerátu: 823635

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.