Vrchní inspektor - vyšetřovatel požárů

  • Prachatice
  • HPP
  • nástup 1. 10. 2024

Hledáme nového kolegu/kolegyni pro Hasičský záchranný sbor Jihočeského kraje, Územní odbor Prachatice a to na pozici Vrchní inspektor - vyšetřovatel požárů.

Požadavky:

  • minimálně středoškolské vzdělání s maturitní zkouškou

- zaměření: technické nebo všeobecné - gymnázium

  • velmi dobré komunikační schopnosti
  • velmi dobrá znalost práce na PC (MS Office)
  • řidičský průkaz skupiny B a praxe v řízení osobního vozidla,

Základní podmínky pro přijetí do služebního poměru:

  • občan ČR
  • věk 18 let
  • bezúhonnost a plná způsobilost k právním úkonům
  • fyzická, zdravotní a osobnostní způsobilost k výkonu služby

Hlavní náplň služební činnosti:
Jedná se o činnosti spojené s výkonem státního požárního dozoru zejména kontrola dodržování povinností stanovených předpisy o požární ochraně, schvalování posouzení požárního nebezpečí, posuzování předložené projektové dokumentace v rozsahu požárně bezpečnostního řešení, dále ověřování, zda byly dodrženy podmínky požární bezpečnosti staveb vyplývající z posouzených podkladů a dokumentace, včetně podmínek vyplývajících z vydaných stanovisek.

Nabízíme:

  • služební poměr, který je upraven zákonem č. 361/2003 Sb. o služebním poměru příslušníků bezpečnostních sborů, v platném znění,
  • zajímavou práci,
  • příjemný kolektiv,
  • kvalitní a důkladné odborné zaškolení,

- platové zařazení v 6. tarifní třídě (v rozpětí platového tarifu v 6. tarifní třídě: od 31.730,- Kč, podle započitatelné praxe) - dle NV č. 419/2022 Sb.,

  • zvláštní (rizikový) příplatek ve výši 3.800,- Kč,
  • možnost osobního příplatku po zapracování,
  • pružná pracovní doba,
  • 6 týdnů dovolené v kalendářním roce,
  • kariérní systém,
  • vhodné pro absolventy.

Doklady, které uchazeč doloží:

- písemnou přihlášku do výběrového řízení (formulář ke stažení - https: //www.hzscr.cz/clanek/prihlasky-k-ucasti-ve-vyberovem-rizeni.aspx)

  • strukturovaný životopis zaměřený zejména na předchozí průběh zaměstnání a schopnosti uchazeče včetně kontaktní adresy a telefonu, příp. e-mailu,
  • ověřenou kopii dokladu o nejvyšším dosaženém vzdělání,

Výše uvedené doklady doručte písemně do 12.9.2024 na adresu: HZS Jihočeského kraje, Pražská 52b, 370 04 České Budějovice (k č.j. HSCB-13-38/2024 KŘ ze dne 27.08.2024).

V případě bližších informací ohledně výběrového řízení kontaktujte personální oddělení na tel.: 950 230 331 - plk. Mgr. Lucie Davidová, e-mail: lucie.davidova@hzscr.cz.

Dotazy k náplni služební činnosti směřujte na:

mjr. Ing. Pavel Klein - vedoucí pracoviště prevence, ochrany obyvatelstva a krizového řízení, mail: pavel.klein@hzscr.cz tel: 950 211 114,

plk. Ing. Milan Raba - ředitel územního odboru Prachatice, mail: milan.raba@hzscr.cz, tel: 950 211 146.

V souladu s Nařízením Evropského parlamentu a Rady (EU) 2016/679 ze dne 27. dubna 2016 o ochraně fyzických osob v souvislosti se zpracováním osobních údajů a o volném pohybu těchto údajů a o zrušení směrnice 95/46/ES (obecné nařízení o ochraně osobních údajů), zákonem č. 110/2019 Sb., o zpracování osobních údajů, a zákonem č. 111/2019 Sb., kterým se mění některé zákony v souvislosti s přijetím zákona o zpracování osobních údajů vyhlašovatel informuje uchazeče o tom, že bude shromažďovat, zpracovávat a uchovávat jeho osobní údaje, včetně citlivých údajů v rozsahu nezbytném pro uskutečnění výběrového řízení.

Zaměstnanecké výhody: pružná pracovní doba, 6 týdnů dovolené v kalendářním roce, příspěvek na stravování, příspěvek na penzijní připojištění, MultiSport karta, zvýhodněný pobyt v rekreačních zařízeních HZS Jihočeského kraje, možnost zápůjčky sportovního vybavení.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO (vyučení s maturitou)

Umístění pracovní pozice

Hasičský záchranný sbor okresu Tábor

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 31 730 Kč
Pracoviště: Slunečná 932, 38301 Prachatice
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Ing. Milan Raba
Telefon: 950211100
ID inzerátu: 823823

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.