Zahradník - zahradnice / krajinář - krajinářka

  • Trutnov
  • HPP
  • nástup ihned

Máte rádi pocit, když tvoříte něco jedinečného? Když výsledky vaší práce budou někomu dělat radost po dlouhou dobu?Tak čtěte dále. Hledáme dva manuálně zručné a zdatné zahradníky, kteří s námi budou tvořit a udržovat moderní zahrady a parky našich klientů
Co Vás čeká?

  • Veškeré zahradnické práce spojené s údržbou zahrad
  • Realizační práce spojené s budováním nových a rekonstrukcí stávajících zahrad
  • Komplexní péče o travnaté plochy včetně pokládek a výsevu u nových realizací
    Jaké znalosti a dovednosti byste měli mít?
  • praxi v oboru nebo manuální zručnost a ochotu učit se
  • příjemné vystupování
  • ochotu na sobě pracovat - zdokonalovat své znalosti a postupy
  • samostatnost, zodpovědnost
  • dobrou fyzickou kondici

Výhodou bude:

  • vystudovaný obor zahradnictví
  • řidičský průkaz sk. B.
    Co vám můžeme nabídnout
  • zajímavé finanční ohodnocení
  • získání praxe v oboru budoucnosti
  • příjemné vedení a lidský přístup
  • při dlouhodobé vzájemné spokojenosti možnost růstu jak kariérního tak finančního

!!! Tel. kontakt: od 1. 9. 2024

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B
  • Jiné - manuální zručnost, dobrá fyzická kondice

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 21 300–25 000 Kč
Pracoviště: Husitská 1492, 54401 Dvůr Králové nad Labem
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Jan Vratislav
E-mail: janvratislav@icloud.com
Telefon: 777288200
ID inzerátu: 823910

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.