MEDICÍNSKÝ REPREZENTANT - OBCHODNÍ A PRODUKTOVÝ SPECIALISTA

  • Doporučujeme
  • Kladno
  • HPP

Hledáme nadšeného obchodníka do zdravotnictví - staňte se součástí úspěšného týmu!

O pozici: Máte vášeň pro obchod a zajímá vás zdravotnictví? Přidejte se k nám a staňte se důležitým článkem našeho týmu! Budete mít na starosti prodej a propagaci špičkových švýcarských zdravotnických přípravků ActiMaris a inovativních italských přípravků RIGENOMA a Ozonidy ve vašem regionu. Vaše hlavní činnosti budou zahrnovat návštěvy zdravotnických zařízení, nemocnic, lékáren a komunikaci s odborníky z oboru.

Hledáme milého a pracovitého kolegu / kolegyni pro Prahu a Středočeský kraj. Nástup možný po dohodě.

Co vás čeká?

  • Aktivní získávání objednávek a rozvíjení prodejů ve svěřeném regionu.
  • Organizace a vedení odborných seminářů v nemocnicích a lékárnách.
  • Hledání nových obchodních příležitostí a udržování dlouhodobých vztahů s klienty.
  • Pravidelný reporting z aktivit a sledování trhu i konkurence.
  • Účast na prestižních odborných kongresech a seminářích.

Jaké vlastnosti / zkušenosti byste ideálně měli mít?

  • Spolehlivost, zodpovědnost a samostatnost.
  • Nadšení pro obchod a prodej, pozitivní přístup k práci.
  • Ochota učit se nové věci a schopnost přizpůsobit se.
  • Silná orientace na výsledek a zákazníka.
  • Příjemné vystupování a výborné komunikační dovednosti.
  • Výhodou je zkušenost v obchodu a vzdělání v oblasti zdravotnictví, farmacie, přírodních věd.
  • Znalost práce na PC (MS Office) a řidičský průkaz skupiny B.

Co vám nabízíme?

  • Zajímavou, flexibilní a kreativní práci v dynamickém prostředí obchodu a zdravotnictví.
  • Možnost osobního růstu a kariérního postupu v rozvíjející se společnosti.
  • Kvalitní vstupní a průběžné školení (produktové, medicínské, obchodní).
  • Zaměstnanecké benefity: služební auto, notebook, telefon, 5 týdnů dovolené, stravenkový paušál, slevy na firemní produkty a další.
  • Odpovídající finanční ohodnocení s kvartálními bonusy při nárůstu prodeje.

Kdo jsme?

EMPOLAS s.r.o. je lídrem v oblasti moderního vlhkého hojení ran a zánětů. Jsme výhradní dovozci a distributoři inovativních zdravotnických prostředků do zdravotnických zařízení v rámci České a Slovenské republiky. Jsme také poskytovatelem zdravotních služeb lékárenské péče s vlastními kamennými prodejnami zdravotnických potřeb v Brně, Ostravě, Olomouci, Přerově a Zlíně. Nově jsme i poskytovalem lékařské péče v oblasit chirurgie, cévní chirurgie a dermatologie. Naše sídlo se nachází v Olomouci.

Připojte se k nám!

Pokud vás tato výzva zaujala a cítíte, že jste tím pravým kandidátem, pošlete nám svůj životopis a motivační dopis. Těšíme se na vaši odpověď a na to, že společně dosáhneme skvělých výsledků!

Tým EMPOLAS

Adresa: EMPOLAS s.r.o.
Horní Lán 1196/9, 77900 Olomouc, Česká republika
Web: www.empolas.com

Požadavky

  • Řidičský průkaz

Benefity

  • Dovolená 5 týdnů
  • Stravenkový paušál
  • Notebook
  • Mobilní telefon
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní akce
  • Pružná pracovní doba
  • Zvláštní prémie
  • Naturální výhody
  • Rekreace ve firemním zařízení

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–45 000 Kč
Typ úvazku: HPP
Farmaceutický reprezentant, Key Account Manager, Obchodní zástupce, Obchodník, Regionální obchodní manažer, Obchodní referent, Manažer obchodu, Obchodní manažer, Obchodní manažer ve farmacii, Obchod, nákup a prodej, Obchodní ředitel, Manažer prodejního týmu, Středočeský kraj, okres Kladno, Farmaceutický reprezentant - Středočeský kraj, Farmaceutický reprezentant - okres Kladno, Farmaceutický reprezentant - okres Kladno, Key Account Manager - Středočeský kraj, Key Account Manager - okres Kladno, Key Account Manager - okres Kladno, Obchodní zástupce - Středočeský kraj, Obchodní zástupce - okres Kladno, Obchodní zástupce - okres Kladno, Obchodník - Středočeský kraj, Obchodník - okres Kladno, Obchodník - okres Kladno, Regionální obchodní manažer - Středočeský kraj, Regionální obchodní manažer - okres Kladno, Regionální obchodní manažer - okres Kladno, Obchodní referent - Středočeský kraj, Obchodní referent - okres Kladno, Obchodní referent - okres Kladno, Manažer obchodu - Středočeský kraj, Manažer obchodu - okres Kladno, Manažer obchodu - okres Kladno, Obchodní manažer - Středočeský kraj, Obchodní manažer - okres Kladno, Obchodní manažer - okres Kladno, Obchodní manažer ve farmacii - Středočeský kraj, Obchodní manažer ve farmacii - okres Kladno, Obchodní manažer ve farmacii - okres Kladno, Obchod, nákup a prodej - Středočeský kraj, Obchod, nákup a prodej - okres Kladno, Obchod, nákup a prodej - okres Kladno, Obchodní ředitel - Středočeský kraj, Obchodní ředitel - okres Kladno, Obchodní ředitel - okres Kladno, Manažer prodejního týmu - Středočeský kraj, Manažer prodejního týmu - okres Kladno, Manažer prodejního týmu - okres Kladno
Kontaktní osoba: Mgr. Martin Polášek
E-mail: martin.polasek@empolas.com
Telefon: 602556877
ID inzerátu: 824295