STAVBYVEDOUCÍ PRO PRESTIŽNÍ STAVEBNÍ SPOLEČNOST

  • TOP zaměstnavatel
  • Hlavní město Praha

Hledáme posilu na pozici "Stavbyvedoucí" do pražského projektového týmu divize Dopravní stavby.

Popis pozice

  • Spolupráce na harmonogramech a rozpočtech
  • Řízení a koordinace stavebních prací
  • Kontrola technologických postupů
  • Zpracování zpráv a evidence stavby

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání ve stavebnictví
  • Praxe na pozici mistra/stavbyvedoucího (min. 2 roky)
  • Znalost MS Office a projekčních programů
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Ochota k relokaci do Prahy (možnost ubytování)
  • Zkušenosti s projekty na železnici, monolitech nebo kanalizacích - výhodou

Nabízíme

  • Konkurenční platové podmínky
  • Prémie dle výkonu projektu
  • Široký balíček benefitů (týden volna navíc, sick days, služební auto, stravenky, příspěvek na penzijní pojištění, Multisport karta, Dny zdraví, uLékaře, firemní angličtina, firemní akce a další)
  • Podpora profesního rozvoje včetně autorizací ČKAIT
  • Nástup možný ihned nebo dle dohody
  • Možnost vzdělávání a odborného růstu
  • Stabilní zázemí mezinárodní společnosti s tradicí 150 let

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Irena Lastres
E-mail: irena.lastres@manpower.cz
Telefon: +420725948149
ID inzerátu: 824299