Systémový architekt pro chytré aplikace do koupelen

  • TOP zaměstnavatel
  • Praha 4
  • HPP

Pro našeho klienta, obchodní společnost, která je předním výrobcem koupelnového vybavení, hledáme vhodného kandidáta na pozici Systémový architekt pro chytré aplikace do koupelen.

Náplň práce:

  • Řízení vývoje chytrých aplikací pro koupelny a ovládacích panelů až po hotový produkt připravený pro zákazníka
  • Vytváření funkčních specifikací a technických požadavků během celého procesu vývoje produktu
  • Vývoj systémů elektronických sestav, jejich firmwaru a softwarových aplikací ve spolupráci s externími poskytovateli služeb a dodavateli
  • Vytváření technologických konceptů na nejvyšší úrovni pro platformové inženýrství
  • Sestavování a testování prototypů, včetně odstraňování závad
  • Dokumentace vývojových procesů a výsledků

Požadujeme:

  • V– obor elektronický inženýr nebo mechatronický inženýr s magisterským titulem v oboru elektrotechniky nebo mechatroniky, ideálně s odpovídající odbornou specializací
  • Minimálně 5 let odborné praxe ve vývojovém prostředí
  • Ochota k pravidelným a celosvětovým služebním cestám
  • Znalost angličtiny na úrovni minimálně C1 - pro komunikaci s kolegy a dodavateli
  • Zkušenosti s agilním vývojem a agilním řízením projektů

Nabízíme:

  • Práci na plný úvazek a přátelský kolektiv
  • Velmi zajímavé finanční ohodnocení
  • Možnost odměn a bonusů
  • Služební auto pro soukromé účely
  • Telefon, notebook
  • Občasný home office
  • Stravenky
  • Nabídka individuálních školení a koučování
  • Místo výkonu práce: Praha 4 - Pankrác

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Vysokoškolské

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenky
  • Možnost home office

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.