Provozní ředitel - Dašice

  • TOP zaměstnavatel
  • Dašice
  • HPP

Pro našeho klienta, českou společnost, která se zabývá inovací, vývojem a výrobou prémiových produktů z ovoce, hledáme vhodné kandidáty na pozici Provozní ředitel.

Náplň práce:

  • Nastavení a kontrola komunikačních pravidel při spolupráci, kontrola kvality produkce, vedení a hodnocení mistrů z výroby
  • Koordinace provozních oddělení, řešení nedostatků, monitorování výrobních procesů, podpora týmu
  • Komunikace zaváděných změn, sledování provozních nákladů a návrhy na jejich úspory
  • Spoluúčast na tvorbě strategického plánu, optimalizace pracovních kapacit
  • Kontrola bezpečnosti práce, vedení evidence BOZP, komunikace s externími dodavateli BOZP

Požadujeme:

  • Min. Svzdělání s maturitou
  • Umění nadhledu z úrovně potřeb strategického plánu, indukční logiku (identifikace kořenů problémů)
  • Výborné komunikační a organizační schopnosti, disciplínu, loajalitu
  • Zkušenost s vedením týmu ve středně velké (ideálně potravinářské) firmě, znalost projektového řízení, technická i ekonomická zdatnost odpovídající dané pracovní pozici
  • Ochota projít a vyzkoušet si nejprve některé podřízené pracovní pozice (správně navnímat prostředí a pochopit souvislosti)
  • Anglický jazyk (výhodou)

Nabízíme:

  • Fix + Odpovídající bonusové ohodnocení
  • Služební telefon a notebook
  • Automobil (i pro soukromé účely)
  • Pracovní doba od 6:00 nebo 7:00
  • Místo výkonu práce: Dašice

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon
  • Notebook

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.