Akviziční manažer v oblasti real estate

  • TOP zaměstnavatel
  • Hlavní město Praha

Do českého akvizičního týmu renomovaného industriálního developera, který má své významné postavení na českém trhu, ale i v zahraničí, aktuálně hledáme zkušeného obchodníka, který zastřeší agendu akvizic.

Popis pozice

Spolupráce s oddělením akvizic a technickým oddělením

Identifikace vhodných pozemků pro výstavbu, analýza po technické a ekonomické stránce

Spolupráce s vlastníky, realitními agenty a úřady

Zadávání studie a dokumentace

Kompletace smluv a kalkulace projektu

Pravidelné reporty vhodných pozemků a jejich prezentace vedení

Aktivní komunikace s vlastníky

Požadavky

Obchodně zaměřený analytik s relevatní zkušeností na obdobné pozici

Znalost anglického jazyka

Schopnost multitaskingu a řešení více projektů najednou

Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

Zázemí společnosti, která má vybudované jméno v oblasti developmentu

Možnost spolupráce na HPP/IČO

Atraktivní finanční ohodnocení

Týden dovolené navíc

Sickdays

Stravenkový paušál

Multisport

Penzijní připojištení

Mobil i notebook i pro soukromé účely

Jazykové kurzy angličtiny

Online zdravotní péče

Pokud Vás tato příležitost oslovila, klikněte na "easy apply" spolu s aktualizovaným životopisem.

Děkujeme!

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Andrea Mitisková
E-mail: andrea.mitiskova@manpowergroup.cz
Telefon: +420734524469
ID inzerátu: 824387