Stavbyvedoucí HSV (zemní práce) !PŘÍLEŽITOST pro zkušené či absolventy!

  • TOP zaměstnavatel
  • Pištín
  • HPP

Pro našeho klienta, významnou ryze českou společnost působící v oblasti silničního a mostního stavitelství po celé ČR, hledáme díky růstu společnosti pro oblast jižních Čech nového kolegu či kolegyni na pozici Stavbyvedoucí HSV (zemní práce).

Náplň práce:

  • Řízení prací na stavbě
  • Externí komunikace s objednatelem a jeho zástupci, projektantem, úřady atd.
  • Spolupráce s přípravou výroby a dalšími útvary společnosti

Co od Vás očekáváme:

  • S/Vvzdělání stavebního směru
  • Zkušené kolegy náležitě oceníme, ale je vhodné i pro absolventy V, kde vše doučíme
  • Uživatelskou znalost práce na PC (MS OFFICE)
  • ŘP skupiny B - aktivní řidič
  • Samostatnost, zodpovědnost, důslednost, loajalitu
  • Výhodou bude, pokud máte praxi na obdobné pozici, ale není nutností

Co Vám nabízíme:

  • STABILITU - dlouhodobou spolupráci v zázemí stabilní a silné ryze české společnosti s pracovní smlouvou na dobu neurčitou
  • PERSPEKTIVU - profesní rozvoj, možnost kariérního růstu
  • Vstřícné pracovní prostředí, férového šéfa a ochotné kolegy a kolegyně
  • Pružná pracovní doba
  • Práci na významných a zajímavých zakázkách
  • Zajímavé mzdové ohodnocení + bonusy a roční prémie (13. a 14. plat)
  • Služební automobil i pro soukromé účely
  • Služební PC a mobilní telefon
  • DALÍ BENEFITY: příspěvek na stravování, týden volna navíc (5 týdnů dovolené), po roce příspěvek na životní pojištění, penzijní připojištění a dlouhodobé investiční produkty, příspěvek na volnočasové aktivity, finanční odměna při životním jubileu, finanční odměna při pracovním jubileu, teambuildingové aktivity a další výhody
  • Místo výkonu práce: Jižní Čechy (nyní oblast Pištína – zde bude i kancelář), další kanceláře jsou v Českých Budějovicích, Strakonicích a v Lišově

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)

Benefity

  • Auto i k soukromým účelům
  • Mobilní telefon
  • Notebook
  • Stravenky
  • Dovolená navíc
  • Bonusy a prémie
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na soukromé životní pojištění
  • Možnost home office
  • Firemní akce
  • 13. plat

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.