Senior Inženýr zákaznické kvality s němčinou

  • TOP zaměstnavatel
  • Vochov

Jsi zkušený kvalitář/kvalitářka se zaměřením na zákaznickou kvalitu?

Máš komunikativní němčinu pro jednání se zahraničními zákazníky?

Tak hledáme právě tebe. Do úžasné firmy s lidským přístupem hledáme seniornější kandidáty na pozici inženýr kvality.

Popis pozice

  • práce na jednotlivých projektech
  • řešení zákaznické kvality v rámci sériové výroby
  • schvalování prvních vzorků a uvolňování do výroby
  • rozbor a analýzy příčin problémů ve výrobním procesu
  • návrh zlepšovacích opatření, jejich implementace a sledování
  • práce s nástroji kvality
  • řešení reklamací a auditů
  • komunikace se zahraničními zákazníky
  • spolupráce s výrobou a dalšími odděleními společnosti
  • reporting svému přímému nadřízenému (manažer kvality)

Požadavky

  • předchozí zkušenosti v zákaznické kvalitě
  • němčina na komunikativní úrovni
  • angličtina jako druhý jazyk výhodou

Nabízíme

  • zajímavé finanční ohodnocení
  • měsíční odměny k fixní mzdě
  • příspěvek na stravování
  • příspěvek na volnočasové aktivity v podobě benefitní karty
  • 25 dní dovolené
  • flexibilní pracovní doba
  • vzdělávací kurzy v pracovní době
  • důkladné zaškolení na pozici

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Markéta Šlechtová
E-mail: marketa.slechtova@manpower.cz
Telefon: +420 703 865 298