⚡️Stavbyvedoucí pro Vzduchotechniku⚡️

  • TOP zaměstnavatel
  • Hlavní město Praha

Hledáme stavbyvedoucího pro řízení montážních prací v oblasti vzduchotechniky

Popis pozice

Budete zodpovídat za realizaci projektů podle dokumentace, smlouvy a harmonogramu,

včetně nákladových kalkulací a dodržování technických norem a předpisů.

K vašim úkolům patří také kontrola kvality materiálů a výstupního díla.

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání stavebního (strojního) zaměření
  • Min. 4 roky praxe na obdobné pozici
  • Znalost MS Office, AutoCAD
  • Řidičský průkaz sk. B.

Nabízíme

  • 25 dní dovolené + 2 dny placeného volna navíc
  • Denní příspěvek na stravné ve výši 95 Kč za odpracovanou směnu
  • Automobil i k soukromým účelům
  • Příspěvek na penzijní připojištění, životní pojištění
  • Dlouhodobý investiční produkt nebo pojištění dlouhodobé péče až 1.200 Kč
  • Příspěvek zaměstnavatele na volnočasové aktivity
  • Vzdělávání, rozvoj a talentové programy pro zaměstnance
  • Zaměstnanecký akciový program Seop
  • Slevy na firemní produkty, příspěvek na Multisport kartu, zlevněné volání a další zvýhodněné nabídky partnerů

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Irena Lastres
E-mail: irena.lastres@manpower.cz
Telefon: +420725948149
ID inzerátu: 824444