Java programátor

  • TOP zaměstnavatel
  • Opava
  • HPP

Pro našeho klienta, středně velkou, českou, neformální společnost zaměřenou nejen na programování a dodávku softwaru, ale i s vlastním vývojem hardware, hledáme nového kolegu, či kolegyni na pozici Java programátor.

Náplň práce:

  • Vývoj software

Koho hledáme:

  • Java programátora, na úrovni medior-senior (minimálně 2 roky praxe)
  • Jazyky: čeština popřípadě slovenština, angličtina na úrovni čtení technické dokumentace
  • Ochotný dojíždět alespoň 1x týdně (lepší 2-3x týdně) do kanceláře

Technologie v Java týmu, není třeba znát vše:

  • Java 21 (někde se ještě objevuje Java 17)
  • Spring Boot, JavaFX, Android
  • JPA, Hibernate
  • SQL, REST, JSON
  • Verzovací systém GIT
  • OS Linux
  • Agilní vývoj, 14denní sprinty

Nabízíme:

  • Možnost HPP i IČO – odměna ke konzultaci dle zkušeností: mzda do 90 000 Kč, sazba do 5 500 Kč MD
  • Příspěvek na stravování (100 Kč/směna)
  • Multisport karta
  • 3x sick days/rok
  • Každé úterý společná snídaně
  • 2x ročně firemní 3denní teambuilding a jiné akce v průběhu roku
  • Většina programátorů má režim PO-ST kancelář, ČT a PÁ homeoffice (tento režim upřednostňujeme). Ale lze domluvit i individuálně a zvýšit počet HO, po zkušební době i 100% HO
  • Poloflexibilní pracovní doba, pevné jádro cca 9:00 - 15:30
  • Pobočka: Opava - bezproblémové parkování

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Benefity

  • Pružná pracovní doba
  • Stravenky
  • Příspěvek na volný čas
  • Sick days
  • Možnost home office
  • Firemní akce

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.