Manažer Eventového Oddělení

  • TOP zaměstnavatel
  • Hlavní město Praha

Hledáme šikovného manažera eventového oddělení do prestižního hotelu s rozsáhlou ubytovací kapacitou a moderním konferenčním vybavením. Náš hotel nabízí výjimečné prostředí s restauracemi, bary a wellness centrem. Připojte se k dynamickému týmu profesionálů v oblasti pohostinství!

Popis pozice

  • Organizace a zajištění chodu eventového oddělení ve spolupráci s Head of MICE.
  • Komunikace s klienty a zajištění nejlepších možných podmínek pro jejich akce.
  • Prezentace prostor a služeb hotelu, zajištění bezchybného administrativního vedení oddělení.
  • Úzká spolupráce s ostatními hotelovými odděleními a obchodním týmem.
  • Ověřování platební morálky a zajištění správnosti rezervací.

Požadavky

  • Praxe v hotelovém prostředí, zkušenosti s organizací eventů.
  • Skvělé komunikační a organizační schopnosti.
  • Angličtina na výborné úrovni, další jazyky jsou výhodou.
  • Chuť učit se nové věci, týmová spolupráce.

Nabízíme

  • Atraktivní bonusový program.
  • Příjemné pracovní prostředí s přátelským týmem kolegů.
  • Zaměstnanecké stravování zdarma a příspěvek na penzijní připojištění.
  • 5 týdnů dovolené a zvýhodněné cestování v rámci hotelového řetězce.
  • Možnost využívat fitness centrum zdarma a další benefity jako Multisport karta, volné lístky na kulturní a sportovní akce.

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Daniela Andaházyová
E-mail: daniela.andahazyova@manpower.cz
Telefon: +420 731 643 730
ID inzerátu: 824995