Projektant – silnoproud

  • TOP zaměstnavatel
  • Hlavní město Praha

Pro českou firmu s rodinnou atmosférou, která se zaměřuje na výrobu rozvaděčů a poskytování komplexních řešení v oblasti silnoproudých rozvodů a energocenter, hledáme šikovné projektanty – pozice je vhodná i pro juniory a absolventy!

Popis pozice

  • Tvorba projektové dokumentace ve všech stupních, psaní technických zpráv
  • Návrhy bytových, kancelářských, zdravotnických instalací, zemnění a hromosvodů
  • Komplexní návrhy energetických řešení, energocenter vč. záložních zdrojů
  • Návrhy NN rozvaděčů a koncových prvků
  • Komunikace se zákazníky i kolegy zjiných týmů (rozpočtáři, realizace)

Požadavky

  • Vzdělání v oboru elektro – silnoproud
  • Praxe na relevantní pozici výhodou
  • Dobrá znalost AutoCAD Electrical a MS Office
  • Znalost Autodesk Revit a Inventor výhodou
  • Řidičský průkaz sk. B
  • Samostatnost a proaktivní přístup

Nabízíme

  • Atraktivní finanční ohodnocení dle Vašich zkušeností
  • Profesní rozvoj, další školení a vzdělávání
  • Možnost zaměřit se na 3D prostředí (návrh rozvaděčů)
  • Týden placené dovolené navíc
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Možnost občasné práce z domova (po zaškolení)
  • Notebook a mobilní telefon
  • Stravenkový paušál
  • Občerstvení na pracovišti
  • Přátelskou atmosféru menší společnosti a skvělé kolegy
  • Firemní akce a teambuildingy
  • Krásné dog friendly kanceláře na Praze 5
  • Nástup možný ihned nebo dle Vašich možností

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Jana Prchalová
E-mail: jana.prchalova@manpower.cz
Telefon: +420 731 412 536
ID inzerátu: 825034