Hledáme projektanta do rodinné firmy!

  • TOP zaměstnavatel
  • Hlavní město Praha

Hledáme projektanta pro českou společnost specializující se na výrobu a projektování opláštění budov. Přidejte se k našemu týmu a podílejte se na realizaci unikátních projektů!

Popis pozice

  • Tvorba a realizace projektové dokumentace
  • Kontrola správnosti dokumentace
  • Spolupráce s projektovými manažery a dalšími odděleními
  • Příprava podkladů pro projekty

Požadavky

  • Vzdělání v oboru strojírenství nebo stavebnictví – technické vzdělání je základem
  • Znalost programů AutoCAD a Inventor
  • Zkušenosti s projektováním jsou výhodou, ale rádi zaučíme i absolventy

Nabízíme

  • Mzdové ohodnocení na základě vašich zkušeností
  • Možnost nástupu ihned – čím dříve začneme, tím lépe!
  • Spolupráce na hlavní pracovní poměr
  • Možnost práce na home office
  • Přátelské prostředí menší české firmy s rodinnou atmosférou
  • Motivační odměňovací systém – vaše práce bude náležitě oceněna
  • Plně hrazené elektronické stravenky
  • Vzdělávací kurzy a školení
  • Firemní a společenské akce

Těšíme se na Vaše reakce.

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Emilia Tričkova
E-mail: emilia.trickova@manpower.cz
Telefon: 773769179
ID inzerátu: 825040