Provozně - technický ředitel

  • TOP zaměstnavatel
  • Chrudim

Do menší, ale zároveň tradiční strojírenské společnosti hledáme zkušeného Provozního ředitele se silným technickým backgroundem.

Ideální uchazeč má zkušenosti z podobné pozice (nejlépe ve větší společnosti) a bylo by pro něj výzvou přenést korporátní procesy a inovace do našeho prostředí. Podmínkou je zkušenost ze středně těžké až těžké strojařiny, dobré řídící a argumentační schopnosti a angličtina (75% naší produkce vyvážíme do zahraničí).

Náplň práce:

  • zmapování firemních procesů a jejich optimalizace a zefektivnění
  • denní řízení THP týmu (17 lidí vč. vedoucího výroby) vč. návrhů na změny organizační struktury
  • dohled nad jednotlivými zakázkami, supervize kalkulací
  • spolupráce s ekonomickým oddělením (controlling, rentabilita zakázek)
  • formování výrobních procesů směrem ke zvýšení počtu zakázek
  • návrhy investic a personálních změn
  • celková organizace jednotlivých oddělení, reporting vedení společnosti

Požadavky

  • VŠ vzdělání strojního směru
  • praxe na podobné pozici (s vedením týmu)
  • zkušenosti se středně těžkým až těžkým strojírenstvím
  • velmi dobré manažerské a organizační dovednosti
  • schopnost argumentovat a obhájit si svá rozhodnutí
  • AJ komunikativní
  • vyzrálá osobnost

Nabízíme

  • zajímavou pozici s velkou mírou samostatnosti a seberealizace
  • volné ruce v přenastavování procesů a personálním obsazení
  • dovolenou navíc
  • služební automobil i k soukromému využívání
  • samostatnou kancelář v moderní budově
  • příspěvky na stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • po zapracování odměny ke mzdě dle výsledku hospodaření

Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes "odpovědět"

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Barbora Sýkorová
E-mail: barbora.sykorova@manpower.cz
Telefon: +420 727 807 686