HR Konzultant

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň

Do našeho plzeňského týmu hledáme nového kolegu na pozici náboráře (ideálně na poloviční úvazek). Pokud jste pečlivá osobnost s citem pro organizaci a víte, co za náborem zaměstnanců stojí, tak je tato příležitost právě pro vás! Hledáme kolegu se zájmem o personalistiku, který vnímá výzvy jako příležitosti, nikoli překážky.

Popis pozice

  • každodenní nábor zaměstnanců – od inzerce, pohovory skandidáty, až po organizaci nástupů
  • aktivní vyhledávání kandidátů za pomocí interní databáze, sociálních sítí (LinkedIn, Facebook), …
  • důležitá administrativa spojená snáborem zaměstnanců – příprava pracovněprávních dokumentů, agenda pracovnělékařských prohlídek, kontrola docházek a další související úkoly…
  • Tato pozice zahrnuje kromě náboru a administrativy, také budování a udržování vztahů sklienty a kandidáty.

Požadavky

  • praxe na obdobné pozici náboráře velkou výhodou
  • máte předchozí zkušenosti či vztah k administrativě a vášeň pro pečlivost
  • umíte si pohlídat důležité termíny
  • jste komunikativní osobnost, která má zájem pomáhat lidem na jejich nové kariérní cestě – v ManpowerGroup propojujeme správné lidi se zajímavými příležitostmi
  • máte chuť učit se novým věcem a rozšiřovat si obzory v HR – ať už jde o legislativu, moderní přístupy k náboru nebo aktuální trendy trhu a mnohem víc!

Nabízíme

  • spolupráci na poloviční úvazek (pracovní smlouva)
  • fixní mzdu + bonusový systém
  • kanceláře v srdci Plzně
  • kariérní růst – příležitost stát se senior konzultantem, mentorem a lektorem
  • propracovaný systém vzdělávání a školení
  • jazykové kurzy v pracovní době
  • flexibilní pracovní dobu
  • příspěvek na MultiSport kartu
  • přátelský kolektiv, klíč k úspěchu a spokojenosti – u nás se vzájemně podporujeme a motivujeme
  • a řadu dalších motivačních firemních benefitů…

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Veronika Polášková
E-mail: veronika.polaskova@manpowergroup.cz