Údržbář | Práce na jednu směnu!

  • TOP zaměstnavatel
  • Velká Bíteš

Hledáme manuálně zručného údržbáře na ranní směny s platnou elektro vyhláškou 50§6 do nadnárodní společnosti v oblasti farmacie a zdravotnictví. Pokud chcete pracovat v prostředí, které se zaměřuje na kvalitu a inovace pro ochranu zdraví, máme pro vás skvělou příležitost!

Popis pozice

  • Údržba a kontrola technických zařízení i budovy.
  • Plánování a realizace pravidelných revizí výrobních zařízení a spolupráce s externími servisy.
  • Opravy poruch a údržba výrobních a technických zařízení.
  • Evidence a objednávání náhradních dílů, komunikace s dodavateli.
  • Dodržování bezpečnostních předpisů a environmentálních standardů.

Požadavky

  • Elektro vyhlášku 50§6.
  • Praxi v podobné pozici.
  • Angličtinu na úrovni B2.

Nabízíme

  • Náborový příspěvek.
  • Bonusový systém odměn.
  • Týden dovolené navíc.
  • 2 dny sick-day.
  • Stravenková karta.
  • Občerstvení na pracovišti.
  • Příspěvek na sport, kulturu a volný čas.
  • Cafeteria systém a jazykové kurzy.
  • A mnohé další!

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Michaela Nagyová
E-mail: michaela.nagyova@manpower.cz
Telefon: +420771287508