Back Office

Zaujal vás tento inzerát? Odpovědět
  • TOP zaměstnavatel
  • Ostrava

Popis

Poszukujemy wykwalifikowanego kandydata na stanowisko Back Office ze znajomością języka czeskiego lub angielskiego, który chce stać się częścią zespołu! Lokalizacja pracy Bielsko-Biała.

Popis pozice

  • Niezależne zarządzanie agendą biznesową
  • Opieka nad dotychczasowymi klientami
  • Pozyskiwanie nowych klientów
  • Tworzenie propozycji cenowych
  • Realizacja zamówienia
  • Fakturowanie
  • Składanie zamówień na produkcję

Požadavky

  • Wykształcenie średnie
  • Znajomość języka czeskiego lub angielskiego
  • Wiedza z zakresu zakupów
  • Dobre umiejętności komunikacyjne
  • Pracowitość, samodzielność

Nabízíme

  • Godziny pracy 8 godzin dziennie (od poniedziałku do piątku)
  • Urlop 20 dni
  • Miesięczne premie zgodnie z osiągniętymi wskaźnikami KPI
  • Możliwość premii rocznych
  • Międzynarodowe środowisko (CZ, PL, RO, Indie), w tym możliwość nauki w CZ
  • Mały rodzinny zespół
  • Drobny poczęstunek w miejscu pracy (kawa, herbata, woda)

Požadované jazyky

  • Čeština

Pro odpověď využijte níže uvedené kontakty.
Kontaktní osoba: Viola Demhasajová
E-mail: viola.demhasajova@manpower.cz
Telefon: +420703865275

Poslat na e-mail

Zaujala vás tato pracovní nabídka? Zašlete si ji do e-mailu, abyste inzerát nemuseli znova hledat.