Skladník - řízení bočního VZV

  • TOP zaměstnavatel
  • Hradec Králové

Staňte se klíčovým článkem našeho týmu na oddělení expedice! Máte zkušenosti s řízením VZV jste ochotní pracovat na 3 směny, nebo na 12hodinové směny? Pak hledáme právě vás! Zašlete nám svůj životopis a buďte součástí naší skladové rodiny.

Popis pozice

  • Vyvážení hotových výrobků od výrobních linek
  • Nakládání hotových výrobků na nákladní vozidla
  • Spravování a optimalizování skladových ploch
  • Používání mobilních terminálů při ukládání zboží na plochy a nakládání zboží na vozidla
  • Provádění pravidelných inventur ve skladu hotových výrobků
  • Práce na 8 a 12 hodinové směny

Požadavky

  • Praxe se řízením VZV
  • Ochota pracovat na směny 3 směny (ranní/odpolední/noční) 8 hodin, nebo případně 12hodinové směny.

Nabízíme

  • 5 týdnů dovolené
  • bonusy ke mzdě, roční bonus
  • náborový příspěvek 20.000 Kč
  • stravenky
  • cafeterie, roční bonus až 18.000 Kč
  • příspěvek na rekreaci
  • dobrá dostupnost z centra
  • odborné kurzy a školení
  • a další benefity…
  • Nástup možný ihned.

    Pokud Vás nabídka zaujala, reagujte prosím přes „odpovědět“

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Břetenářová
E-mail: tereza.bretenarova@manpower.cz
Telefon: +420 724 389 072