Farmaceutický reprezentant / Farmaceutická reprezentantka

  • Karlovy Vary
  • IČO

Pro originální německou farmaceutickou společnost hledáme farmaceutického reprezentanta.

Co Vás čeká?

  • Uvedení nového produktu na trh
  • Propagace dalších skvělých produktů na léčbu horních cest dýchacích
  • Pravidelné návštěvy praktických lékařů
  • Cestování v rozsahu 3-4 tisíc km za měsíc
  • Zodpovědnost za prodané výsledky ve svěřeném regionu
  • Management svěřeného regionu
  • Účast na odborných kongresech
  • Monitorování trhu a konkurence
  • Reporting výsledků práce směrem k nadřízenému
  • Zodpovědnost za dosahování stanovených obchodních cílů

Co nabízíme?

  • Příkazní smlouvu do konce roku 2024, s perspektivou dalších 3 let
  • Odměnu 45 - 60 tisíc měsíčně
  • Proplácení PHM
  • CRM v tabletu
  • Kompletní zaškolení
  • Skvělé produkty
  • Zázemí silné stabilní společnosti

Co byste měli mít?

  • Minimálně středoškolské vzdělání
  • Zkušenosti s návštěvami lékařů
  • Flexibilita, energický přístup
  • Tah na branku, zaměření na výsledky
  • ŘP skupiny B, aktivní řidič
  • Microsoft Excel - základy

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV
  • Práce s PC - tabulkový procesor (Excel)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Jízdní výhody
  • Vzdělávací kurzy a školení

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 45 000–60 000 Kč
Pracoviště: 36001 Karlovy Vary
Typ úvazku: IČO
Farmaceutický reprezentant, Farmacie, Obchod, nákup a prodej, Obchodní manažer ve farmacii, Obchodní manažer, Obchodní zástupce, Obchodník, Regionální obchodní manažer, Karlovarský kraj, okres Karlovy Vary, Karlovy Vary, Farmaceutický reprezentant - Karlovarský kraj, Farmaceutický reprezentant - okres Karlovy Vary, Farmaceutický reprezentant - Karlovy Vary, Farmaceutický reprezentant - Karlovy Vary, Farmacie - Karlovarský kraj, Farmacie - okres Karlovy Vary, Farmacie - Karlovy Vary, Farmacie - Karlovy Vary, Obchod, nákup a prodej - Karlovarský kraj, Obchod, nákup a prodej - okres Karlovy Vary, Obchod, nákup a prodej - Karlovy Vary, Obchod, nákup a prodej - Karlovy Vary, Obchodní manažer ve farmacii - Karlovarský kraj, Obchodní manažer ve farmacii - okres Karlovy Vary, Obchodní manažer ve farmacii - Karlovy Vary, Obchodní manažer ve farmacii - Karlovy Vary, Obchodní manažer - Karlovarský kraj, Obchodní manažer - okres Karlovy Vary, Obchodní manažer - Karlovy Vary, Obchodní manažer - Karlovy Vary, Obchodní zástupce - Karlovarský kraj, Obchodní zástupce - okres Karlovy Vary, Obchodní zástupce - Karlovy Vary, Obchodní zástupce - Karlovy Vary, Obchodník - Karlovarský kraj, Obchodník - okres Karlovy Vary, Obchodník - Karlovy Vary, Obchodník - Karlovy Vary, Regionální obchodní manažer - Karlovarský kraj, Regionální obchodní manažer - okres Karlovy Vary, Regionální obchodní manažer - Karlovy Vary, Regionální obchodní manažer - Karlovy Vary
Kontaktní osoba:
E-mail: office@ginesioplus.cz
ID inzerátu: 825128