Strojní údržba- vhodné i pro absolventy

  • TOP zaměstnavatel
  • Nymburk

Právě hledáme nového kolegu do zázemí kmene silné mezinárodní výrobní společnosti, který posílí tým strojní údržby. Pokud máte zájem o pestrou pracovní náplň, která zahrnuje činnosti v pohybu po výrobním areálu, pak pro vás máme lákavou nabídku!

Pozice je vhodná jak pro seniorní, tak i juniorní kolegy a absolventy.

Popis pozice

  • Odstraňování závad na strojích a zařízeních pro zabezpečení plynulé výroby
  • Provádění pravidelných kontrol strojních zařízení
  • Pestrá práce vpohybu po výrobním areálu
  • Práce ve směnném provozu (krátký/dlouhý týden)
  • Zajišťení funkčních zkoušení auvádění strojů azařízení poopravách doprovozu
  • Spolupráce skolegy při odstávkách výroby

Požadavky

  • SOÚ/SŠ - strojní mechanik apod. / praxe v oboru
  • Svářečské oprávnění
  • Ochota pracovat na 12 hodinové směny (krátký/dlouhý týden)

Nabízíme

  • Týden dovolené navíc
  • 13. a 14. plat
  • Osobní ohodnocení a docházkový bonus
  • Roční bonusy
  • Dotovaná strava v místní kantýně
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Štědrý bonusový systém do Cafeterie
  • Firemní a sportovní akce

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 35 000–40 000 Kč
Kontaktní osoba: Lucie Luštinová
E-mail: lucie.lustinova@manpower.cz
Telefon: 702290139
ID inzerátu: 825157