Vychovatel/ka školní družiny (úvazek 0,4)

  • Jihlava
  • Zkrácený úvazek, DPČ
  • nástup ihned

Popis

vhodné i pro OZZ

Hledáme vychovatele/vychovatelku do školní družiny, který je:

  • samostatný, spolehlivý, flexibilní, kreativní, ochotný učit se novým věcem
  • má pozitivní přístup, chuť něco vytvořit, vlídnou a přátelskou komunikaci
  • přirozené, otevřené a férové jednání
  • AJ na komunikativní úrovni výhodou

pracovní náplň:

  • systematická výchova a plánování ve všech oblastech
  • podpora dětí v samostatném rozvoji
  • úzká komunikace s kmenovým průvodcem
  • péče o prostředí

očekávaná kvalifikace:

  • asistent pedagoga
  • mimoškolní výchova vychovatel

Nabízíme:
Práci v příjemném prostředí a kolektivu v rozvíjející se organizaci.
Stravování, pitný režim, vzdělávací kurzy, rozvoj osobnosti.

První kontakt e-mailem.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Umístění pracovní pozice

Meruzalka-Montessori mateřská škola a základní škola v Jihlavě, o.p.s.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 10 000 Kč
Pracoviště: Havlíčkova 5628/26, 58601 Jihlava
Typ úvazku: Zkrácený úvazek, DPČ
Kontaktní osoba: Jana Péťová
E-mail: prace@meruzalka.cz
ID inzerátu: 825663

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.