Pracovník-pracovnice fyzické ostrahy/ recepce (OZP)

  • Jihlava
  • HPP, DPP
  • nástup 15. 10. 2024
  • Pro ZTP

Popis

(Jobmatch)

Koho hledáme? Pracovníka fyzické ostrahy na HPP - buď na plný, nebo zkrácený úvazek . Po domluvě možno i DPP. Nepřetržitý provoz - 12 h směny. Nástup možný ihned.
Vhodné jen pro OZP.

Náplň práce:

  • ostraha a recepce firemního areálu.
  • obsluha kamerového systému, klíčové hospodářství, vjezd, kontrolní obchůzky, hlášení provozních závad apod.

Nabízíme:

  • náborový bonus až 3 000 Kč - 8 000 Kč po odpracování zkušební doby, dalších 5 000 Kč po odpracovaném roce
  • osobní ohodnocení až 3 000 Kč měsíčně
  • výkonnostní odměny, prémie
  • dobré zázemí, domluva na plánu směn ostrahy objektu,

Očekáváme:

  • dobré komunikační schopnosti
  • přiměřený fyzický stav
  • praxe a certifikát strážného výhodou, nikoliv podmínkou - zajistíme přípravu na zkoušky a jejich absolvování.

V případě zájmu kontaktujte našeho oblastního, pana Juránka na telefonu +420 734300442 nebo pište na e-mail nabor@bpsa.cz .

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Základní + praktická škola

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 19 500 Kč
Pracoviště: Srázná 4837/19, 58601 Jihlava
Typ úvazku: HPP, DPP
Vhodné pro: Osoby se zdravotním postižením
Kontaktní osoba: A. Kvapilová
E-mail: nabor@bpsa.cz
Telefon: +420734300442
ID inzerátu: 825666

Pokud je v inzerátu uveden preferovaný způsob komunikace, respektujte ho.