Projektový inženýr s AJ

  • TOP zaměstnavatel
  • Dnešice

Máte zkušenosti s vedením a koordinací projektů ve výrobní společnosti a umíte komunikovat anglicky? Tak hledáme právě vás.

Hledáme posilu do projektového týmu v menší rodinné firmě se zaměřením na zdravotnictví. Pošlete nám svůj životopis.

Popis pozice

  • koordinace jednotlivých činností přidělených projektů
  • návrh inovací u stávajících a nových procesů
  • plánování investic a kontrola plnění rozběhnutých projektů
  • spolupráce při výběru a hodnocení dodavatelů
  • provádění technologických změn dle příslušných norem
  • výběr vhodných dodavatelů
  • řízení kvality u projektů
  • spolupráce s výrobním oddělením

Požadavky

  • minimálně ukončené SŠ vzdělání technického směru
  • předchozí zkušenost na obdobné pozici
  • komunikativní angličtina

Nabízíme

  • mzdové ohodnocení 60 000 Kč - 80 000 Kč/měs. (dle zkušeností)
  • odměny ke mzdě
  • stravenkový paušál
  • týden dovolené navíc
  • příspěvek na dopravu
  • jazykové kurzy v pracovní době
  • závodní stravování
  • flexibilní pracovní dobu
  • rodinné prostředí firmy

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 60 000–80 000 Kč
Kontaktní osoba: Tereza Procházková
E-mail: tereza.prochazkova@manpower.cz
Telefon: +420725079633
ID inzerátu: 826016