Specialista technické podpory | 13.mzda!

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Do týmu technické podpory hledáme zkušeného technika pro projekty v oblasti kamerových, dohledových a bezpečnostních systémů! Jde o firmu, jež je předním dodavatelem optických vláknových komunikačních systémů v Česku a na Slovensku. Máte praxi s kamerovými systémy, CCTV nebo IT produkty? Pak možná hledáme právě Vás!

Popis pozice

  • Poskytování technické podpory pro kamerové, dohledové a telematické systémy
  • Konfigurace a správa řídicího softwaru pro bezpečnostní systémy
  • Instalace a nastavení systémů pro analýzu obrazu s využitím umělé inteligence
  • Spolupráce s vývojovými specialisty předních světových výrobců

Požadavky

  • VŠ nebo SŠ vzdělání v oboru elektrotechniky
  • Dobrá znalost LAN sítí, serverového a cloudového prostředí
  • Aktivní znalost anglického jazyka
  • Řidičský průkaz skupiny B

Nabízíme

  • Motivační platové ohodnocení s bonusy a 13. platem
  • Služební vůz i pro soukromé účely
  • 8 dní dovolené navíc
  • Multisport kartu a příspěvek na penzijní připojištění
  • Moderní kanceláře a příjemné pracovní prostředí
  • A mnoho dalších výhod!

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Michaela Nagyová
E-mail: michaela.nagyova@manpower.cz
Telefon: +420771287508
ID inzerátu: 826017