Technická příprava výroby pro CNC zpracování plechů

  • Doporučujeme
  • Ostrava-město
  • HPP

Popis

O nás

MSC MetPro a.s. je přední společnost specializující se na kovozpracující služby, včetně řezání plamenem, laserem a plazmou. Jsme odhodláni poskytovat vysoce kvalitní produkty a služby zákazníkům z různých odvětví.

Popis pracovní pozice:

Hledáme technologa výroby, který se připojí k našemu týmu. Úspěšný kandidát bude odpovědný za technickou přípravu výroby. Tato pozice je ideální pro čerstvého absolventa strojního oboru nebo zkušeného technicky vzdělaného odborníka, který chce rozvíjet svou kariéru v kovozpracujícím průmyslu.

Co bude Vaší náplní práce:

  • Dle poptávky, či objednávky zákazníka zhodnocení našich technologických možností.
  • Tvorba návrhu a optimalizace postupu výroby.
  • Komunikace se zákazníky a s výrobním oddělením.
  • Překreslení a úprava dílů, tvorba/úprava výkresů pro následnou výrobu.

Co od Vás očekáváme:

  • Vzdělání ve strojírenství, nebo praxe v oblasti obrábění, či zpracování plechů.
  • Základní znalost angličtiny.
  • Technické myšlení.
  • Schopnost řešit problémy ve výrobě ve vztahu k technolgii výroby.
  • Schopnost číst a interpretovat technické výkresy a specifikace.
  • Předchozí zkušenosti v oboru zpracování plechů jsou výhodou, ale nejsou nutné.
  • Velkou výhodou je znalost některého z těchto programů: SAPS, TruTops, TruBoost, AutoCAD, Autodesk Inventor, SolidWorks, OmniWin a jiné...

Co Vám můžeme nabídnout:

  • Velmi dobré platové ohodnocení podle zkušeností a znalostí.
  • Balíček benefitů.
  • Možnosti profesního růstu a rozvoje.
  • Praktické školení na moderních zařízeních.
  • Použití nejmodernějších řezacích a ohýbacích strojů.
  • Podporující a spolupracující pracovní prostředí.
  • Jednosměnný provoz.

Připojte se k MSC MetPro a.s. a staňte se součástí týmu, který si cení inovace, kvality a exkluzivitu v kovozpracování. Těšíme se na Vaši přihlášku. CV můžete zasílat na plevova.radka@mscmetpro.cz! Vhodné kandidáty pozveme na pracovní pohovor.

Umístění pracovní pozice

MSC MetPro a.s.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Frýdecká 700/443, 71900 Ostrava
Typ úvazku: HPP
Kontaktní osoba: Radka Plevová
E-mail: plevova.radka@mscmetpro.cz
ID inzerátu: 827235