Autokarosář / autoklempíř / mechanik (volné víkendy, jedná směna) AUTORIZOVANÝ SERVIS (ž/m)

  • Doporučujeme
  • Ostrava-město
  • HPP

Jsme rodinná firma s přátelskou atmosférou, která působí na trhu již 20 let. Práce v moderním prostředí, stabilita a skvělé platové ohodnocení je u nás samozřejmostí. Máme hodně zakázek, a proto hledáme do svého týmu další šikovné kolegy a kolegyně. Pokud chcete svou práci dělat tak, abyste z ní měli radost a dobrý pocit, u nás pro to budete mít ty nejlepší podmínky. Od letošního roku jsme autorizovaný servis pro TESLU.

Co nabízíme?

  • velmi dobré platové ohodnocení (až 60.000,- a další odměny)
  • práci na zánovních vozech
  • pracovní doba pondělí až pátek 7:00-15:30 hod, volné víkendy
  • zaměstnanecké benefity, příspěvek na stravování, zapůjčení automobilu na dovolenou, roční odměny, firemní akce atd.
  • zázemí úplně nového moderního autosalonu
  • plnohodnotně vybavenou dílnu s moderní technologií
  • nadstandardní sociální zázemí s vybavenou kuchyňkou a jídelnou (denní výběr ze tří teplých jídel)
  • možnost samostatného pracoviště, nebo práce s ostatními kolegy na velké dílně - záleží co si vyberete
  • pravidelné kvalifikované školení
  • zázemí stabilní rodinné firmy
  • práci v příjemném prostředí a v přátelském kolektivu
  • možnost využití dílny a vybavení pro opravu vlastního vozidla

Co budete dělat?

  • demontáž a montáž jednotlivých částí motorových vozidel (např. nárazník, kapota, světlomet, dveře atd.)
  • opravy jednotlivých částí karoserie
  • opravy poškozených míst vyrovnáváním

Co očekáváme od vás?

  • budete potřebovat předchozí praxi a zkušenosti na dané pozici alespoň 1.rok a řidičský průkaz sk. B
  • pokud jste vyučení v oboru autokarosář bude se vám to hodit
  • hledáme hlavně šikovného, manuálně zručného a samostatného pracovníka

Termín nástupu: možný ihned, či dohodou

Napište nám pár vět o sobě, nebo zavolejte na tel. č. 608 301 999 a nebo se u nás zastavte.

Pojďte s námi pracovat, těšíme se na vás!

Požadavky

  • Minimální vzdělání: Střední odborné (vyučen)
  • Řidičský průkaz - řízení osobních automobilů - skupina B

Benefity

  • Bonusy a prémie
  • Firemní akce
  • Jízdní výhody
  • Stravenkový paušál
  • Závodní stravování
  • Vzdělávací kurzy a školení

Umístění pracovní pozice

Kontaktní osoba: Pavel Závacký
E-mail: pavel.zavacky@autocent.cz
Telefon: +420608301999