Elektrotechnický inženýr/výpočtář (vhodné i pro absolventy)

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň

Rozhlížíte se po stabilním a dlouhodobém zaměstnání v Plzni?

Do výrobní firmy s téměř stoletou tradicí a rodinnou atmosférou hledáme elektro inženýra/výpočtáře.

Vhodné i pro absolventy!

Nástup možný ihned.

Popis pozice

  • Tvorba dokumentace pro produkty, tvorba elektromagnetických návrhů, výpočty chlazení
  • Občasné služební cesty (cca 1x za 3 měsíce na 2 dny)
  • Komunikace se zákazníky v ČR i v zahraničí (dojednávání technických detailů)
  • Úzká spolupráce s obchodníky (tvorba podkladů pro nabídky)
  • Práce v menším týmu (cca 6 lidí)

Požadavky

  • VŠ vzdělání elektrotechnického směru (vhodné také pro absolventy)
  • Povědomí o elektromagnetických polích
  • Anglický jazyk na komunikativní úrovni
  • Prozákaznický duch

Nabízíme

  • Flexibilní pracovní doba (pevné jádro od 9-15h)
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Dotované závodní stravování
  • Příplatek na dopravu
  • Příspěvek na jazykové kurzy
  • Týden dovolené navíc + 2 dny Sick days
  • Roční odměny
  • Podpora kariérního růstu

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 50 000–65 000 Kč
Kontaktní osoba: Tereza Vlachová
E-mail: tereza.vlachova@manpower.cz
Telefon: +420775852654
ID inzerátu: 827257