Operátor výroby/Skladník | Velká Bíteš

  • TOP zaměstnavatel
  • Velká Bíteš

Hledáme šikovné a zodpovědné operátory výroby/skladníky do podniku v průmyslové zóně v těsné blízkosti sjezdu z dálnice D1 u Velké Bíteše. Nabízíme atraktivní mzdu s garantovaným navýšením na základě Vašich zkušeností a prémie.

Popis pozice

  • Práce s manipulační technikou při nakládání a vykládání kamionů
  • Obsluha sterilizačních zařízení ve výrobě
  • Manipulace se skladovaným zbožím
  • Práce na jednu směnu dle působení

Požadavky

  • Zkušenost s VZV je výhodou
  • Zkušenost s prací ve skladu je výhodou
  • Samostatnost a chuť do práce
  • Přivitame i šikovné juniory

Nabízíme

  • Garantovaná mzda s osobním hodnocením
  • Pravidelné zvyšování mzdy a prémie po období adaptace
  • Stravenky zajištěny
  • Nabídka občerstvení na pracovišti
  • Týden dovolené navíc
  • A další

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Danylo Safiulin
E-mail: danylo.safiulin@manpower.cz
Telefon: +420 773 769 225