Inženýr dodavatelské kvality | Novojičínsko

  • TOP zaměstnavatel
  • Příbor

Do mezinárodní společnosti na Novojičínsku hledáme inženýra dodavatelské kvality, který bude zodpovědný za zajištění vysoké úrovně kvality od dodavatelů, implementaci nápravných opatření a neustálé zlepšování procesů. Můžete se těšit na perspektivní zaměstnání v dynamickém a invoativním prostředí a spoustu zajímavých benefitů. :)

Popis pozice

  • Zajišťování auditů a hodnocení dodavatelů s cílem zajistit dodržování standardů kvality a dalších předpisů
  • Řešení dodavatelských reklamací a implementace nápravných opatření
  • Stanovení kvalitativních požadavků při výběru nových dodavatelů ve spolupráci s oddělením strategického nákupu
  • Vyhodnocování opatření k řešení nedostatků z procesu vzorkování (PPAP)
  • Sledování výkonnosti dodavatelů pomocí stanovených KPI

Požadavky

  • SŠ/VŠ vzdělání technického směru
  • Praxe na obdobné pozici
  • Zkušenost s procesními audity
  • Znalost čtení výkresové dokumentace
  • Praktickou zkušenost s měřením strojírenských součástí
  • Výhodou: interní auditor QMS/EMS
  • Komunikativní znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Pružná pracovní doba
  • Prémie ke mzdě
  • Vlastní stravování - výběr až z 12ti jídel, cena od 25 Kč
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Týden dovolená navíc
  • Příspěvek do Cafetérie
  • Příspěvek na dopravu
  • Firemní akce pro zaměstnance např. rodinné dny, sportovní dny
  • Podpora vzdělávání
  • Odměny při životním jubileu
  • Zvýhodněny tarif mobilního operátora i pro rodinné příslušníky
  • Odměna za doporučení kandidáta

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Lenka Hermannová
E-mail: lenka.hermannova@manpower.cz
Telefon: +420703865348