Team leader skladu | jen ranní

  • TOP zaměstnavatel
  • Příbor

Do mezinárodní společnosti hledáme kandidáta na pozici vedoucího skladu. Pokud máte na obdobné pozici zkušenost, neváhejte se nám ozvat!

Popis pozice

  • Vedení týmu a organizace práce pracovníků skladu náhradních dílů
  • Zajištění bezproblémového chodu skladu, včetně příjmu zboží, skladování a včasné expedice
  • Zastoupení kolegů v jejich činnostech podle potřeby
  • Školení a podpora nových zaměstnanců při jejich zapracování
  • Práce s ERP systémem
  • Organizace pravidelných inventur
  • Zodpovědnost za dodržování BOZP, PO, 5S a interních předpisů
  • Optimalizace procesů

Požadavky

  • Minimálně 2 roky praxe ve skladovém hospodářství
  • Předchozí zkušenost s vedením skladu je výhodou
  • Alespoň 1 rok praxe v řízení vysokozdvižného vozíku
  • Silný důraz na bezpečnost práce
  • Uživatelská znalost práce na počítači
  • Velikou výhodou je znalost anglického jazyka

Nabízíme

  • Ranní směna od 6:00-14:30 h
  • Výuka jazyků na pracovišti
  • Týden dovolené navíc
  • Příspěvek na stravování
  • Kafetérie ve výši 4.000 Kč za rok
  • Různé firemní akce: rodinný den, letní party, badminton, fotbalový turnaj aj.
  • Příspěvek na penzijní připojištění od 500 Kč / měsíčně
  • Zvýhodněny mobilní tarif

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Lenka Hermannová
E-mail: lenka.hermannova@manpower.cz
Telefon: +420703865348