Vedoucí obchodního týmu | mezinárodní tým

  • TOP zaměstnavatel
  • Frýdek-Místek

Pro českou výrobní společnost hledáme zkušeného manažera, který povede tým mezinárodních obchodníků. Pokud vás baví nastavovat obchodní strategie, podílet se na rozvoji nového businessu a jste rozeným leaderem, pak je tato pozice pro vás jako stvořená. Čeká vás rodinné prostředí, prostor pro seberealizaci a mnoho zajímavých příležitostí.

Popis pozice

  • Tvorba obchodní strategie a nastavení business plánů ve spolupráci s obchodním ředitelem
  • Vedení, motivace, rozvoj a vzdělávání obchodního týmu
  • Akviziční činnost a budování vztahů s key account klienty
  • Reprezentace společnosti na veletrzích a rozvoj nových obchodních kanálů
  • Monitorování a analýza trhu i vývojových trendů
  • Uzavírání obchodních smluv a zakázek
  • Úzká spolupráce s vedením společnosti a marketingovým oddělením

Požadavky

  • Min. SŠ vzdělání
  • Víceleté zkušenosti v obchodu, výhodou je výrobní prostředí a mezinárodní obchod
  • Komunikativní angličtina podmínkou, němčina nebo polština výhodou
  • Manažerské a obchodní dovednosti s prokazatelnými výsledky
  • Vůdčí osobnost, která dokáže tým motivovat k dosažení stanovených cílů
  • Reprezentativní vystupování, proaktivní přístup, flexibilita
  • Ochota cestovat (až 50% času v terénu)

Nabízíme

  • Zázemí prosperující české firmy
  • Moderní kanceláře
  • Flexibilní pracovní doba a home office dle potřeby
  • Auto i k soukromým účelům
  • Až 6 týdnů dovolené
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Obědy na pracovišti
  • Rozvojová školení ušitá na míru
  • Firemní akce (kulturní akce, den otevřených dveří, vánoční večírek aj.)
  • Možnost i na IČ

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Lenka Hermannová
E-mail: lenka.hermannova@manpower.cz
Telefon: +420703865348