Skladník | Práce 3 dny v týdnu! Vhodné i pro absolventy

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Do skladu v Modřicích hledáme skladníka s dobrým organizačním myšlením a pečlivým přístupem k práci. Jedná se o práci na jednu směnu (6:15-18:15), kdy se pracuje neděle až úterý a jedna sobota v měsíci.

Popis pozice

  • Příjem a vychystávání zboží
  • Příprava zboží kexpedici
  • Nakládka a vykládka vozidel
  • Zaskladňování a vyskladňování
  • Práce sVZV
  • Práce se čtečkou čárových kódů

Požadavky

  • Zkušenosti nejsou nutné!
  • Výhodou je zkušenost s VZV
  • Výhodou je zkušenost s retrakem
  • Schopnost pracovat samostatně i v týmu
  • Praxe ve skladu

Nabízíme

  • Měsíční bonus až 3 000 Kč (dle výkonu)
  • Měsíční bonus 1 000 Kč za řízení VZV (po zkušební době)
  • Týden dovolené navíc
  • Firemní jídelna
  • Stravenky
  • A další

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Danylo Safiulin
E-mail: danylo.safiulin@manpower.cz
Telefon: +420 773 769 225