Dentální hygienistka / hygienista

  • Doporučujeme
  • Karlovy Vary
  • HPP, IČO, DPČ

Do soukromé zubní kliniky v Karlových Varech hledáme dentální hygienistku / hygienistu.
Pozice je vhodná i pro absolventy.

Co od vás očekáváme

  • Odpovídající vzdělání
  • Profesionální přístup k pacientům
  • Schopnost samostatné práce a spolupráce s týmem
  • Spolehlivost a odpovědnost, pozitivní přístup a zájem o obor

Náplň práce

  • Instruktáž a nácvik dentální hygieny
  • Pomoc s výběrem vhodných pomůcek
  • Odstranění zubního kamene ručními i ultrazvukovými nástroji
  • Zkušenost s odstraněním poddásňového zubního kamene
  • Pískování, bělení zubů
  • Poradenská činnost v oblasti dentální hygieny

Nabízíme

  • Nadstandardní mzdové ohodnocení
  • Moderní a špičkově vybavené pracoviště v Karlových Varech
  • Objednání pacientů a platby vyřizuje recepční
  • Příjemný kolektiv i pracovní prostředí
  • Plný/zkrácený úvazek či OSVČ
  • Flexibilní pracovní dobu
  • Nástup možný ihned
  • Další informace na tel. +420 720 932 351

V případě zájmu zašlete váš životopis na e-mail: info@clinicforsmile.cz

Umístění pracovní pozice

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Dubová 248/1, 36004 Karlovy Vary
Typ úvazku: HPP, IČO, DPČ
Kontaktní osoba: Ivana Burgetová
E-mail: info@clinicforsmile.cz
Telefon: +420 720 932 351
ID inzerátu: 827380