Account event manager

  • TOP zaměstnavatel
  • Ústí nad Labem

Do eventové firmy v Ústí nad Labem hledáme vhodného kandidáta/ku na pozici Account event managera.

Popis pozice

  • Hledání nových akvizic (noví klienti, nabízení služeb společnosti).
  • Správa stávajících klientů (udržování vztahů).
  • Event management (sestavování rozpočtů na akce, koordinace, realizace).
  • Komunikace s klienty za účelem zjištění jejivh představ a požadavků na akce.
  • Spolupráce s kolegy z produkce a programového oddělení.

Požadavky

  • Technická znalost: Výhodou, nikoliv podmínkou.
  • Znalost event managementu výhodou.
  • Samostatnost a proaktivní přístup: Schopnost samostatně řešit zadané úkoly.
  • Pečlivost a důslednost: Vysoký důraz na detail a přesnost.
  • Reprezentativní vystupování: Profesionální a příjemné chování vůči klientům.
  • Uživatelská znalost práce na PC: Pokročilá úroveň v programech MS Office (WordExcel, PowerPoint, MS Outlook)
  • Jazykové dovednosti: Výborná znalost českého jazyka, angličtina výhodou.
  • Řidičský průkaz skupiny B: Aktivní řidič.

Nabízíme

  • Zajímavá práce s možností se potkat se známými osobnostmi (kapely, herci, zpěváci)
  • Notebook, mobilní telefon
  • Po zapracovnání služební auto i k soukromým účelům
  • Multisportkarta

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Miroslav Koželuh
E-mail: miroslav.kozeluh@manpower.cz