Daňový specialista ve výrobní společnosti

  • TOP zaměstnavatel
  • Plzeň

Pro výrobní společnost v Plzni hledáme daňového specialistu.

Pokud máte zkušenosti z obdobné pozice a komunikativní úroveň anglického jazyka, dejte nám o sobě vědět! :)

Nástup možný ihned.

Popis pozice

  • Zpracování a kontrola transakcí z pohledu daně z příjmů právnických osob
  • Zajištění souladu s aktuálními daňovými zákony a předpisy - sledování legislativních změn
  • Zpracování a aktualizace daňových metodik
  • Úzká spolupráce s týmem účetních, komunikace s daňovými poradci
  • Identifikace daňových rizik

Požadavky

  • Vzdělání ekonomického směru
  • Zkušenosti z oblasti daní a účetnictví alespoň dva roky
  • Komunikativní úroveň anglického jazyka
  • Uživatelská znalost MS Office

Nabízíme

  • Možnost Home office
  • Flexibilní zkrácená pracovní doba
  • Příspěvek na penzijní připojištění
  • Příspěvek na volnočasové aktivity nebo Multisport kartu
  • 25 dní dovolené
  • Závodní stravování/stravenky
  • Sick day
  • Odborná a rozvojová školení

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Vlachová
E-mail: tereza.vlachova@manpower.cz
Telefon: +420775852654