Koordinátor/ka servisu - vhodné i pro absolventy

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno
  • HPP

Pro našeho klienta, společnost patřící mezi přední prodejce stavební mechanizace, hledáme vhodného kandidáta na pozici Koordinátor/ka servisu - vhodné i pro absolventy.

Náplň práce:

  • Komunikace s klienty, kolegy z pobočky (mechanici, obchodníci), s dodavateli ND
  • Administrativa a práce se systémem (evidence údajů k zakázkám, objednávání ND, plánování oprav)
  • Práce se zásilkami – objednání dopravy, příjem, výdej zboží

Požadujeme:

  • Svzdělání - vhodné i pro absolventy technických oborů
  • Technické povědomí
  • Spolehlivost a zodpovědnost
  • Trestní bezúhonnost
  • Samostatnost v řešení

Nabízíme:

  • Plat 30 000 – 40 000 Kč
  • Zázemí stabilní společnosti s dlouholetou tradicí na českém trhu
  • Zajímavou, různorodou a samostatnou pracovní náplň
  • Fajn partu kolegů
  • Férové finanční ohodnocení, podíl na zisku z prodaných strojů a půjčovny
  • Pracovní dobu po – čt 7:00 – 16:00 hod., pá 7:00 – 13:00 hod.
  • Místo pracoviště: Brno

Výhodou spolupráce s námi je rychlost! S našimi konzultanty absolvujete pouze telefonický pohovor!

PŘEDVÝBĚR.CZ s.r.o.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSO s maturitou (bez vyučení)

Kontaktní údaje jsou dostupné pouze v textu inzerátu.