Zedník/Stavební dělník

  • Doporučujeme
  • TOP zaměstnavatel
  • Frýdek-Místek
  • HPP, IČO
  • Pro absolventy

Do malé rodinné firmy zabývající se výstavbou a rekontrukcí vnitřních i venkovních prostor, hledáme stavebního dělníka, který je trochu všeuměl - zednické, malířské, topenářské a pokrývačské práce.

Nabízíme:

  • Pracovní smlouvu na HPP či spolupráci na IČO
  • Zázemí malé rodinné společnosti s individuálním přístupem
  • Pravidelné vyplácení mezd vždy do 3. dne následujicího měsíce
  • Pravidelné měsíční osobní ohodnocení ze strany zaměstnavatele
  • 25 dní dovolené
  • Ubytování v areálu společnosti - 2.500 Kč/měsíc/pokoj
  • Nástupní mzda od 140 Kč/h na základě zkušeností
  • Pravidelné navyšování hodinové mzdy

Pracovní náplň:

  • Zednické, malířské, topenářské a pokrývačské práce
  • Výstavby a rekontrukce vnitřních i venkovních prostor
  • Skupinové výjezdy max. 30 km od sídla společnosti

Požadujeme:

  • Zkušenost na obdobné pozici či v některém z oborů
  • Pracovní flexibiltu
  • Loajalitu

Pokud Vás tato nabídka zaujala, kontaktujte nás na e-mailové adrese adam@kaseacz.cz nebo telefonním čísle +420 606 308 982.

Benefity

  • Ubytování

Kasea CZ, s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Mzda: 40 000–60 000 Kč
Pracoviště: Frýdek-Místek
Typ úvazku: HPP, IČO
Vhodné pro: Absolventy středních škol, Cizince, Uprchlíky z Ukrajiny
Kontaktní osoba: Bc. Adam Badošek
E-mail: adam@kaseacz.cz
Telefon: +420 606 308 982
ID inzerátu: 827450