Hledáme zkušeného CNC frézaře! (ann.)

  • TOP zaměstnavatel
  • Přerov
  • HPP

Popis

Nabízíme:

Atraktivní mzdu: Základní plat 260 kč/hod+ výkonnostní bonusy po zaškolení.
Příspěvek na ubytování
Příspěvek na stravu
Stabilní zaměstnání

Pracovní náplň:

Co budete dělat:
Obsluhovat a programovat CNC stroje
Číst výkresovou dokumentaci a pracovat podle technologických postupů.
Směnný provoz

Požadujeme:

Zkušenosti: Praxe na CNC stroji
Samostatnost: Schopnost pracovat samostatně i v týmu
Přesnost: Důkladnost při práci a dodržování technologických postupů
Praxe či vyučení v oboru

Kontaktní osoba: Mgr. Anna Gaszková
E-mail: nabor@e-pragma.cz
Telefon: 734231219