Hledáme šikovné ruce do výroby! Prostějov

  • TOP zaměstnavatel
  • Olomouc

Chceš pracovat v moderní automobilce a podílet se na výrobě špičkových vozů?

Pracovní náplň

Co budeš dělat:

Obsluha výrobní linky
Vyjímání a vkládání dílů
Údržba čistoty na pracovišti

Požadujeme

Co od tebe očekáváme:

Dobrý zdravotní stav a fyzickou zdatnost
Spolehlivost a zodpovědnost
Ochotu učit se novým věcem

Nabízíme

Atraktivní mzdu: 150 Kč/hod.
Příspěvek na bydlení/dopravu: Až 2500 Kč měsíčně
Zajištěné ubytování: Komfortní bydlení zajištěno ihned po nástupu
Flexibilní pracovní doba: 12-ti hodinové směny (krátký a dlouhý týden)
Možnost přivýdělku: Pravidelné přesčasy
Stabilní zaměstnání: V rostoucí společnosti
Přátelský kolektiv: Staneš se součástí našeho týmu

Poznámka

Pohovor bez stresu: Žádné testy ani složité otázky, jen příjemný rozhovor.

Hledáme právě Tebe!

PRAGMA personální agentura s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Pracoviště: Prostějov
Kontaktní osoba: Šárka Planičková
E-mail: nabor@e-pragma.cz
Telefon: 734752997
ID inzerátu: 827512