Talent Operations Partner

  • TOP zaměstnavatel
  • Brno

Hledáme Talent Operations Partnera, který bude u jednoho z našich významných klientů zvyšovat efektivitu procesů řízení výkonnosti; bude se podílet na vytváření nových procesů a zlepšování stávajících postupů, a bude pomáhat rozvíjet znalosti a dovednosti uživatelů. Součástí role bude také benchmarking systémů pro jejich následné vylepšování.

Popis pozice

  • odborná správa platformy Workday – její průběžné vylepšování, identifikace trendů a testování nových funkcí
  • porozumění prioritám a očekáváním v oblasti řízení výkonnosti a jejich implementace do procesů
  • tvorba a pravidelná aktualizace podpůrných materiálů týkajících se řízení talentů a výkonnosti

Požadavky

  • odbornost v platformě Workday, zejména v oblasti řízení výkonnosti
  • schopnost pracovat s citlivými daty a zachovávat důvěrnost
  • výborné komunikační schopnosti
  • flexibilitu, samostatnost a schopnost pracovat efektivně v korporátním prostředí
  • angličtina na úrovni C1
  • zkušenost v HR min. 3 roky
  • nástup ASAP, nejpozději během října

Nabízíme

  • flexibilní pracovní dobu a možnost remote spolupráce
  • podporu celé ManpowerGroup rodiny – jsme tým a můžete se na nás spolehnout
  • možnost rozvíjet své schopnosti při spolupráci v mezinárodní firmě
  • možnost podílet se na CSR aktivitách zaměřených na vzdělávání (spolupracujeme s DofE a JA Czech)
  • množství benefitů: stravenky, týden dovolené navíc, 3 sick days, narozeninový den, dobrovolnický den, příspěvek na Multisport kartu, cafeterii, jazykové kurzy v pracovní době, mobilní tarif i k soukromým účelům

Požadované jazyky

  • Čeština

ManpowerGroup s.r.o.

Shrnutí pracovní pozice

Kontaktní osoba: Regina Plojharová
E-mail: Regina.Plojharova@manpowergroup.cz