Hledáme dělníky do leteckého průmyslu

  • TOP zaměstnavatel
  • Olomouc

Popis

Pracovní náplň

Pilování, zalešťování, ruční i strojní broušení, vrtání či příprava nástrojů a obsluha manipulační techniky
Práce je různorodá a vše naučíme v prvních týdnech v našem školícím středisku
Práce na 3 směnný provoz

Požadujeme

Požadujeme zkušenosti ve strojírenství a manuální zručnost
Výhodou je čtení technické dokumentace a práce s měřidly

Nabízíme

175 Kč/hod
Možnost ubytování nedaleko firmy
Práce ve stabilní společnosti
Příplatky za přesčas
Příspěvek na penzijní připojištění
Pravidelné roční navyšování mzdy
Příspěvek na dopravu

Kontaktní osoba: Anna Gaszková
E-mail: nabor@e-pragma.cz
Telefon: 734231219