Montér v zahraničí Německo, Španělsko 55-60.000 Kč

  • TOP zaměstnavatel
  • Pardubice

Chcete být dobře ohodnoceni za svou práci? Rádi cestujete a manuální činnost Vám vyhovuje? Přijďte a pracujte pro firmu Stormont!

Hledáme zručné pracovníky na montáž ocelových konstrukcí, práce v českém kolektivu.

Místo výkonu práce: Německo, Španělsko

Popis pozice

  • montáž regálových systémů v zahraničí
  • manuální práce v českém týmu kolegů
  • přijmeme jednotlivce, týmy i celé party
  • výhodou jsou zkušenosti i znalost cizího jazyka

Požadavky

  • manuální zručnost
  • nováčky zaučíme
  • schopnost fungovat v kolektivu
  • ochotu být v zahraničí, časová flexibilita (pojedete na několik týdnů)
  • s vyřízením potřebné dokumentace Vám pomůžeme

Nabízíme

  • pravidelná výplata výdělek 55.- 60.000 Kč/měs.
  • práce v českém týmu kolegů
  • ubytování hradí STORMONT
  • dopravu zajištuje společnost
  • smlouva na HPP či IČO
  • možnosti zvyšování kvalifikace a potenciál k profesnímu růstu (trvalé uplatnění)
  • práci na zajímavých projektech, kde se hodně naučíte
  • práci se zkušenými kolegy a super kolektivem

Pokud Vás pozice zaujala, reagujte prosím přes odpovědět.

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Tereza Břetenářová
E-mail: tereza.bretenarova@manpower.cz
Telefon: +420 724 389 072