Asistent/ka prodeje

  • Doporučujeme
  • Brno-město
  • HPP
  • Pro absolventy

Rozšiřujeme náš obchodní tým v Brně! Jsme prosperující firma, rozvíjíme se a pro naši oblast hledáme komunikativní a cílevědomé lidi, kteří mají chuť rozvíjet se v oblasti obchodu.

Náplň práce:

  • Udržování a servis stávajícího kmene zákazníků.
  • Získávání nových zákazníků.
  • Vyhledávání nových obchodních příležitostí.
  • Týmová spolupráce s ostatními členy obchodního týmu.

Nabízíme:

  • Vysoce motivační finanční ohodnocení.
  • Osobní a profesní rozvoj.
  • Příležitost pro budování kariéry.
  • Vlastní školící program.
  • Pracovní doba pondělí až pátek.
  • Pravidelné firemní akce.
  • Zázemí silné a stabilní společnosti.
  • Práci v prostorách naší kanceláře.
  • Přátelský pracovní tým kolegů a nadřízených.

Požadujeme:

  • Chuť pracovat na osobním rozvoji a obchodních dovednostech.
  • Komunikativnost, učenlivost a cílevědomost.
  • Pozitivní a aktivní přístup k práci.
  • Čistý trestní rejstřík.

Požadavky

  • Minimální vzdělání: ÚSV

Požadované jazyky

  • Čeština (aktivní)

Benefity

  • Provize z prodeje
  • Firemní akce
  • Vzdělávací kurzy a školení

Umístění pracovní pozice

E-mail: wincredit@seznam.cz