KEY ACCOUNT MANAGER | s ruštinou

  • TOP zaměstnavatel
  • Vsetín

Pro výrobní společnost ve Vsetíně hledáme obchodníka, který má drive a je ochotný jezdit na pravidelné zahraniční cesty za zákazníky.

Máte technické vzdělání a domluvíte se rusky/anglicky? Dejte nám o sobě vědět.

Popis pozice

  • řízení akoordinace prodejní a obchodní činnosti pro přidělené zákazníky (nabídky + uzavírání smluv)
  • vyhledávání nových obchodních příležitostí
  • řešení požadavků zákazníků aprohlubování obchodních vztahů
  • vedení obchodních jednání a prezentace produktů
  • spolupráce při tvorbě obchodního plánu vkoordinaci svedením společnosti
  • komunikace s oddělením technologie a konstrukce
  • aktivní účast na veletrzích
  • pravidelné zahraniční cesty

Požadavky

  • min. SŠ vzdělání (ekonomického nebo technického směru)
  • výhodou je praxe na obdobné pozici
  • komunikativní znalost ruského nebo anglického jazyka (denní komunikace se zákazníky)
  • schopnost úspěšně navazovat a udržovat dobré vztahy s klienty
  • profesionální vystupování, schopnost vyjednávat
  • tah na branku
  • ŘP sk. B - aktivní řidič
  • výhodou je znalost čtení výkresové dokumentace
  • ochota cestovat do zahraničí

Nabízíme

  • mzda dle zkušeností + bonusy
  • pololetní prémie (vyplácí se v červnu a v prosinci)
  • dotované stravování v jídelně
  • cafeterie systém
  • 5 týdnů dovolené
  • příspěvek na penzijní připojištění
  • vzdělávací kurzy
  • firemní akce

Požadované jazyky

  • Čeština

Kontaktní osoba: Pavla Petrošová
E-mail: pavla.petrosova@manpower.cz
Telefon: +420 720 936 939